Pozvanie do systému

Keď vytvoríte osobu a manuálne vyplníte jej základné údaje, osobu môžete neskôr pozvať do systému cez Profil danej osoby kliknutím na tlačidlo „Pozvať do Tee-pee“ v pravom hornom rohu profilu osoby. Následne bude osobe zaslaný email s registračnou linkou. Nastaviť znenie pozývacieho emailu je možné v Administrácii / Nastavenia / Emaily.

 

 

 

Aktivácia účtu

Keď používateľ vyplnil a odoslal registračný formulár, dostane aktivačný e-mail s odkazom, na ktorom si môže aktivovať účet a potom sa môže prihlásiť a začať pracovať so systémom.

Používateľ s povolením "Ľudia pod jednotkou - Vytvoriť / pozvať do systému", môže aktivovať používateľov účet zo systému priamo bez toho, aby ho používateľ sám aktivoval. Prejdite na profil osoby, obnovte ho v prehliadači a potom kliknite na tlačidlo „Aktivovať účet“ v pravom hornom rohu profilu osoby. Od tejto chvíle sa používateľ môže prihlásiť do systému a zobrazí sa ako aktívny používateľ.

 

 

Rovnakú akciu je možné vykonať aj zo sekcie Jednotky, v ktorej je osoba priradená, v záložke Používatelia. Prejdite na jednotku osoby, kliknite na záložku Používatelia a uvidíte, ktoré účty sú v stave „Čaká sa na aktiváciu“. Kliknutím na ”tri bodky “ môžete aktivovať účet osoby.