Nová kvalifikácia môže byť pridaná v sekcii Profil / záložka Vzdelanie kliknutím na „+“ v pravom hornom rohu. Následne sa zobrazí nové okno “Pridať kvalifikáciu”, kde je potrebné vyplniť povinné údaje označené hviezdičkou (*). Možnosti rozbaľovacieho zoznamu “Typ kvalifikácie” sú spravované v časti Administrácia / Členstvo / Vzdelanie.

Novú kvalifikáciu osoby je tiež možné pridať aj cez sekciu Jednotky / záložka Ľudia a potom kliknutím na tlačidlo individuálnej akcie („tri bodky“) vedľa mena osoby a výberom „Pridať kvalifikáciu“.

Kvalifikáciu je možné pridať v rámci jednotky viacerým osobám naraz. Týmto osobám bude následne táto kvalifikácia automaticky pridaná v ich profile.

Zvoľte si jednotku, ktorá obsahuje ľudí, ktorým chcete pridať kvalifikáciu. V profile jednotky, v záložke Ľudia si zvoľte osoby, ktorých sa pridávanie bude týkať. Kliknite na tlačidlo hromadnej akcie („tri bodky“) umiestnenom na vrchu zoznamu a vyberte "Pridať kvalifikáciu".

V novom okne zvoľte typ kvalifikácie a kliknite Uložiť. Zvolená kvalifikácia bude automaticky pridaná všetkým zvoleným osobách v ich profiloch.